INFORMACJE O WYSYŁCE

Naszym celem jest zaoferowanie Ci najlepszych opcji wysyłki, niezależnie od tego, gdzie mieszkasz. Codziennie realizujemy dostawy do setek klientów na całym świecie i staramy się świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z różnymi artystami i producentami na całym świecie. To jest powód, dla którego czasy dostaw są poniżej. Pamiętaj, że jest to również powód, dla którego jesteśmy w stanie zaoferować tak niesamowite ceny na nasze produkty.

Przewoźnik: 4PX、YunExpress、Wanb Express、UBI

Zamówienia są przetwarzane, gdy płatność jest akceptowana.

------------------------------------------------------------------------------------------

WYSYŁKA I OBSŁUGA
Z zajęty specjalne okazje, w tym (ale nie tylko) Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Ojca, Dzień Niepodległości, Halloween i Boże Narodzenie, ETA może przedłużyć kilka dni dłużej.

Kraj Średni czas (dni robocze)
Polska  14-18

 

 

Proszę zwrócić uwagę:
Powyższe ramy czasowe mają zastosowanie tylko w przypadku zamówień do powyższych krajów przy użyciu standardowych metod wysyłki.
Dostawa do regionów wojskowych jest obecnie ograniczona. Bardzo przepraszamy za niedogodności.
Większość naszych zamówień jest przetwarzana i wysyłana w ramach czasowych, które oferujemy powyżej. Jednakże powyższy okres czasu jest jedynie przybliżony i może się różnić w poszczególnych przypadkach. Niektóre przedmioty/zamówienia mogą wymagać dłuższych ram czasowych wysyłki i/lub dostawy.
Zamówienia międzynarodowe: Może to zająć dodatkowe dni, jeśli zamówienia muszą przejść przez urząd celny. Nie mamy wpływu na proces celny i przepraszamy za wszelkie niedogodności wynikające z opóźnień w dostawie z tego powodu.
Kiedy zamówienie jest gotowe do wysyłki, link śledzenia zostanie wysłany na Twój adres e-mail, dzięki czemu możesz śledzić swoją paczkę przez całą drogę do domu.

OPŁATA ZA WYSYŁKĘ
Darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 299zł na całym świecie
Czas przetwarzania: 3-7 Dni

Metody wysyłki Opłata za wysyłkę
4PX 20zł za zamówienie
YunExpress 20zł za zamówienie
Wanb Express 20zł za zamówienie
UBI 20zł za zamówienie


ŚLEDZENIE ZAMÓWIENIA

Otrzymasz e-mail z potwierdzeniem i linkiem do śledzenia przesyłki, abyś mógł śledzić swoje zamówienie aż do domu! Prosimy o przeznaczenie 5-7 dni na zeskanowanie paczki przez przewoźnika do swojego systemu.

Jeśli próbujesz śledzić swoją paczkę i nie ma żadnych informacji, oznacza to, że przewoźnik nie przetworzył jeszcze Twojej paczki. Gdy paczka zostanie zeskanowana do systemu, zdarzenia związane ze śledzeniem będą wyświetlane na stronie śledzenia.

Jeśli jest to ponad przewidywaną datę przybycia, prosimy o kontakt z nami, a my możemy zająć się tym dla Ciebie.

NIEPRAWIDŁOWY ADRES
Upewnij się, że podajesz prawidłowy adres przy kasie, ponieważ nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli zamówienie zostanie dostarczone pod zły adres.

Jeśli skontaktujesz się z przewoźnikiem po opuszczeniu naszego magazynu i poprosisz o przekazanie lub przekierowanie przesyłki, nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli przesyłka zostanie zgubiona, skradziona lub uszkodzona.

Obsługa klienta jest naszym priorytetem nr 1 i zrobimy wszystko, aby zadbać o Ciebie. Dziękujemy za rozważenie goteoffer i jeśli masz jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt poprzez: service@goteoffer.com