POLITYKA ZWROTÓW

 

Anulowanie zamówienia

Akceptujemy anulowanie zamówienia przed wysłaniem lub wyprodukowaniem produktu. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia, jeśli produkt został już wysłany.

Zwroty (jeśli dotyczy)

Akceptujemy zwroty produktów. Klienci mają prawo ubiegać się o zwrot w ciągu 14 dni od dostarczenia produktu.

Uwagi

W przypadku przedmiotów zamawianych na zamówienie lub spersonalizowanych nie przysługuje prawo do zwrotu w ciągu 14 dni.
Jeśli zwrot jest spowodowany przez konsumenta, konsument powinien być odpowiedzialny za opłatę za przesyłkę. Konkretna opłata powinna być oparta na ekspresowej firmy, którą wybierzesz.

Jeśli z naszych powodów, towary otrzymane są uszkodzone lub nieprawidłowe, konsument nie jest zobowiązany do poniesienia opłaty za wysyłkę z tego powodu.

Konsumenci nie są obciążani żadną opłatą za zwrot produktu;


Zwroty (jeśli dotyczy)

Po otrzymaniu zwrotu i sprawdzeniu go wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem o jego otrzymaniu. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. Jeśli zwrot zostanie zatwierdzony, w ciągu kilku dni zostanie przetworzony, a środki zostaną automatycznie przelane na Twoją kartę kredytową lub oryginalną metodę płatności.

Spóźnione zwroty lub brak zwrotów (jeśli dotyczy)

Jeśli nie otrzymałeś jeszcze zwrotu pieniędzy, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe.
Następnie skontaktuj się z operatorem karty kredytowej - może minąć trochę czasu, zanim zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany. Następnie skontaktuj się z bankiem. Często musi upłynąć trochę czasu, zanim zwrot zostanie zaksięgowany. Jeśli wykonałeś wszystkie te czynności i nadal nie otrzymałeś zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod adresem service@goteoffer.com.

Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem service@goteoffer.com, aby uzyskać adres zwrotny.